Super Cabana Rio Dos Bugres
| Wi-Fi | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Super Cabana Rio Dos Bugres Urubici με 1 υπνοδωμάτιο μπορούν να χαλαρώσουν στην εσωτερική αυλή που έχει μικρή κουζίνα.
Οι παροχές μπανίου στη βίλα περιλαμβάνουν επίσης μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, υπάρχουν ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες.
Το κατάλυμα διαθέτει παροχές μαγειρέματος, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για την άνεση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για να ετοιμάσουν το γεύμα τους.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λάζες128 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Τζάκι
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Super Cabana Rio Dos Bugres;
Οι πελάτες της η Super Cabana Rio Dos Bugres μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Λάζες από η Super Cabana Rio Dos Bugres;
Η Super Cabana Rio Dos Bugres απέχει 130 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Λάζες. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Super Cabana Rio Dos Bugres;
Οι τιμές σε η Super Cabana Rio Dos Bugres κυμαίνονται από 76$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία.